Духовность

Не нашим хобби единым живет человек ... Разговоры обо всем.

Re: Духовность

Unread postby UAstreb » 04 Aug 2015, 19:40

Українська мова-моя рідна мова,бо я українець.Хоча чудово володію і російською,але віддаю перевагу рідній.В противагу деяким "укропатріотам"з нацистським уклоном,які чомусь воліють спілкуватись "ворожою",і навіть "ворогів"проклинають їх мовою.Мабуть,аби їм,"ворогам",зрозуміліше було :mrgreen:що їх проклинають,а не хвалять :mrgreen:
У Вас виникла думка про переклад можливо тому,що я намагаюсь писати правильно,без помилок.Адже навіть ота маленька закорлючка-КОМА-може мати величезний статус,питання життя чи смерті:"Казнить нельзя помиловать!"пам'ятаєте??А її ліплять де-попадя,не задумуючись.Від цього смисл речень стає розмитим,неконкретним,іноді навіть незрозумілим.Про помилки і недбалість в написаннях слів я вже мовчу...
Сучасна,особливо "комп'ютерна" мова деградувала вже далі нікуди.Але сказано:"Мова-ДУША НАРОДУ!"От справжні вороги й знищують ДУШУ народу,а ви своєю недолугістю їм пособляєте!!! :evil:
МАКС, Ви так сміливо і безапеляційно визначаєте,хто чиїм адептом якої секти являється...я ще й не чув про такі секти.Ви часом не експерт з духовності?Чи може Ви "експерт" з плутання духовності з культурою? :mrgreen:
Якщо Ви й надалі будете "...считать, что понятие о духовности, раскрываемое самим «UAstreb», носит еще неустойчивое, несозревшее понимание им всей глубины этого очень сложного понятия."Я з задоволенням передам Вам естафету!Тож може Ви продовжите тему???А я з задоволенням просто почитаю. :lol:
Я нікого не ображаю.Я що,когось конкретно назвав тупим бидлом?Правовірних християн, католиків,чи може уніатів?Чи "уже достаточно взрослых дядькив, с устоявшемся мировозрением, богатым жизненным опытом, разных религиозных верований или взглядов"???Хто вважає себе тупим бидлом,я перед ними вибачаюсь. :mrgreen:
Ось ви хреститесь удома чи в церкві,складаєте пальці троєперстієм.А що означає цей жест,чому попи вимагають тільки так,не інакше?Чому католики чи старовіри чи святі на іконах хрестяться двома пальцями?Так і було до Ніконовської церковної реформи.Жести пальцями називаються "мудри".Троєперстіє-то мудра Кувери,або Бога благополуччя,грошей і т.п.Індуси поклоняються і приносять жертви Богу Кувері,коли бажають покращити своє фінансове становище і не бачать у цьому нічого поганого.Християнство назвало Куверу Мамоною,сином Диявола.Далі продовжувати? ;)
http://www.klex.ru/9ni: "Мудры следует рассматривать как невербальный способ коммуникации с различными сферами бытия, как средство самовыражения, как метод творческой работы с тонкими энергиями организма и окружающего мира. Это символические знаки, основанные на определенных комбинациях пальцев, вызывающих активацию соответствующих видов энергии и соединяющих с тончайшими планами сверхсознания. Мудра есть внешнее выражение внутреннего энергетического потока и манифестация глубинных психологических процессов; невербальный аспект мудр бывает зачастую сильнее и убедительнее словесных выражений...мудры, использовались на протяжении веков как инструменты для изменения сознания. Мудры, фактически выражаемые как определенные положения пальцев, создают направленные энергетические потоки и обладают точным значением."
Серед інших нововведень патріарха Нікона була також чистка і цензура Священних писань,все невідповідне меті темних сил вичищалось,спалювалось.Хресний хід перенаправлявся з ходу за Сонцем на протисонячний.І тому подібне.
Щось нема наснаги продовжувати...прийшла на думку Христова мудрість:"Не мечите бисер..."
Я не буду продовжувати,бо знову образяться...ну,ті,перед ким Христос не рекомендував метати бісер. :mrgreen: :lol:
UAstreb

Unread postby UAstreb » 05 Aug 2015, 14:43

Езотеричний вплив духовності на земне життя:
https://www.youtube.com/watch?v=7aAYfMnQJM0
UAstreb

Unread postby UAstreb » 06 Aug 2015, 11:31

Я бачу,паньству нецікава тема духовності...Замість конструктивної полеміки пошпиняли трохи мене з ціллю вияснити-що ж це за птиця така ;) і про що він там вяка???якусь духовність :lol:
Я недаремно назвав вас "паньством".Сучасне людство погрязло в болоті матеріальних задоволень.Навіть про завтрашній день,коли це все може страшно скінчитись,про наших-же дітей і онуків ніхто не думає. :cry:
Світ перевернувся.В стародавні часи навіть простолюдинам не треба було пояснювати суть і ціну духовності.На відміну від нинішніх паньских часів,коли на першому місці матеріальні задоволення,колись у людей на першому місці була духовність.
Люди розуміли,що матеріальне життя тимчасове,що вони ТУТ гості,а домівка ТАМ,за гранню смерті.І це давало неабиякі сили,наснагу у боротьбі з ворогами.
Завдяки спеціальним тренуванням задля набуття зверхсенсорних навиків,де воїни вчились керувати простором і часом,слав'янский воїн у бою коштував десятка,а то й більше ворогів.Він міг на льоту ловити стріли,а ворожі воїни для нього були наче нерухомі.Вороги-ж його бачили лиш завдяки ростучим купам і рядам своїх трупів.
В деякій мірі це демонструє індійський фільм Magadheera (Супервоїн).
Вдесятеро,в сто разів менші чисельністю,вони часто навіть без бою перемагали могутнього супротивника.Перед битвою з армією противника кучка сміливців демонстративно скидала шоломи,лати,верхній одяг,залишаючись лиш у штанях і зі зброєю.Цим вони показували ворогу,що вони готові до смерті,нехтують нею,вони ВЖЕ ВВАЖАЮТЬ СЕБЕ МЕРТВИМИ,у цьому житті для них нічого цінного нема.І для ворога,який цінував життя ради накопичення майна,задоволень і втіх,це було незрозуміло і страшно.І вони в паніці тікали від кучки відчайдухів...
Скіфи не пустили на свої землі ні могутню армію А.Македонського,ні не менш могутніх персів на чолі з царем Дарієм.
Та і скіфи піддались заразі матеріальних задоволень від мешкавших у північночорноморських колоніях греків....розкіш,вино,пиршества,гарні жінки,музики...І пропали колись славні непереможні воїни.І щоб викорінити цю заразу,їхні брати сармати винищили скіфів без пощади ні малому,ні старому...
Козаки-запорожці на Січ жінок і близько не пускали,вина-горілку не жалували(хай не брешуть Гоголь та інші).Була така система підготовки рядових воїнів,а особливо еліти - характерників,що в ті часи запорожці вважались кращими воїнами Європи.До речі,у запорожців скоріш була ВЄДИчна духовність,про це говорять їх Січові традиції,устрої та порядки,коли-ж їм нав'язали таки християнство,пропала і Запорізька Січ і славні лицарі запоріжці,і християнські попи у цьому зіграли провідну роль.
От вам справжня ціна духовності, і якщо людство її не познає-страшний кінець неминучий... :cry:
UAstreb

Unread postby RadioSvit » 06 Aug 2015, 12:04

UAstreb wrote:Я бачу,паньству нецікава тема духовності...Замість конструктивної полеміки пошпиняли трохи мене з ціллю вияснити-що ж це за птиця така ;) і про що він там вяка???якусь духовність :lol:
Я недаремно назвав вас "паньством".Сучасне людство погрязло в болоті матеріальних задоволень.Навіть про завтрашній день,коли це все може страшно скінчитись,про наших-же дітей і онуків ніхто не думає. :cry:

Чому не цікава ? Цікава , але здається що час для дискуссій на цю тему Ви вибрали не зовсім вдало ... Літо , спека , всі мляві і мріють тільки про відпочинок на березі моря ... :mrgreen: Це до речі на всіх форумах такий застій ... :( Думаю , що через місяць почнемо потроху просипатися ... ;)
RadioSvit
Site Admin

Unread postby RadioSvit » 06 Aug 2015, 14:05

Хотів би ще додати, що чвари між патріотами це перша річ ,чого нам треба остерігатися і перша річ що потрібна нашим ворогам . Тому нам треба бути дуже обережними, толерантними і зваженими при оцінці духовності і патріотизму різних націй України . На жаль , не кожен українець патріот :evil: ( заслуговують на презирливе призвище хахол) і на щастя більшість росіян і російськомовних українців є патріотами України 8-) .
RadioSvit
Site Admin

Unread postby UAstreb » 06 Aug 2015, 19:08

Цілком згоден з Вами,Петре Михайловичу!
Нещодавно був такий сайт kharakternuk.ua,присвячений темі духовності українського народу.Не бували там?Після Майдану його не стало...Можна лиш здогадуватись,кому він став на заваді-темним силам нинішньої влади,які за лозунгами українського патрітизму і козацької держави займаються своїми темними справами.
Там було багато цікавого про методи пробудження і розвитку екстрасенсорних здібностей у кандидатів в характерники.Спочатку провадився прискіпливий відбір здібних до екстрасенсорики молодих козаків.Потім їх навчали старі,досвідчені "чаклуни".Методи навчання були дуже простими,але і дуже ефективними.Наприклад,такого "штудента" клали в гроб і закопували в могилу(вентиляція,звісно,забезпечувалась)на цілу добу.В результаті психічного шоку в них відкривались такі' здібності :shock: Або встановлювали вертикально вісь від воза з одним колесом,до ободу кріпили дзеркала.Молодик сідав лицем до цього пристрою і повинен був невідволікаючись дивитись у дзеркало.Колесо крутили,і від мигтіння дзеркал свідомість переходила в інні виміри.Або зав'язували очі і козак повинен був бігти лісом,передчуваючи перешкоди:стовбури та віття дерев,каміння,ямки та пагорби...В кінці був яр з соломкою внизу :) аби кості не переламати.Були й інші,не менш прості й ефективні методики.
Внаслідок таких тренувань козак вночі бачив,як кішка або сова.Міг керувати на відміну від простих людей не тілько трьома просторовими вимірами,але і суб'єктивним часом-для нього стріли чи кулі летіли повільно,а противники ледве рухались.Міг виходити з свого тіла і свою свідомість "переселяти" у вовка чи орла...
UAstreb

Unread postby UAstreb » 28 Aug 2015, 12:07

Ну що,почали просинатись від літньої змори?зараз я Вам скажу дещо,що може зігнати залишки сну.І може викликати в кращому випадку незгоду,або навіть вгонить когось в "священний гнів" і бажання схопити камінь.І кинути в мене. :mrgreen:
Але вдумайтесь!Що культура-це не духовність,ми вже уяснили(прискорбно,але не всі...)До речі,пане Петре,патріотизм теж не має ніякого відношення до духовності.(Ранувато я з Вами погодився :oops: ) ;)
Навіть релігія-це не духовність!!! Релігія-це різновид політичної ідеології,оснований на догмах."Добропорядними""правовірними" християнами(мусульманами,іудеями і т.д.)іменем релігії творились і творяться страшні речі-катування,вбивства людей,винних лиш інакомисленні;геноциди,війни і т.д.Мільйони людей замучено,вбито,повішено,спалено на багаттях во ім'я релігії!Але релігія використовується лишень як ширма: в 90% все робилось і робиться в кінцевому рахунку заради його величності Мамони-Золотого Тільця!!!(Яскравий приклад-розправа з Орденом Храмовників-Тамплієрів).
Релігійні фанати-ортодокси озираються навкруги-хто ще СМІЄ ДУМАТИ НЕ ТАК?
Навіть комунізм при всій своїй антирелігійності був різновидом релігії:божества-Маркс,Енгельс,Ленін,Сталін,Хрущов,Брєжнєв і т.д.;Ікони і іконостаси-портрети і галереї портретів вождів;молитви-гімни та пісні про партію та її керманичів;хресні ходи-ДЕМОНстрації,духовні гімназії - ВПШ і т.д.І однією з перших справ була боротьба з іншими релігіями-християнством,ісламом і т.д.Як і в любій релігії, тут присутні свої фанати-ортодокси,"справжні більшовики" чи "істинні марксисти-ленінці".

Духовність-це свідоме устремління людини ДОДОМУ,в Духовний Світ,до Бога!!! .Такі Люди звуться АРІЯМИ.Арії -це не нація чи народ.Арій-це Людина,яка розуміє СЕНС і ВИЩУ ЦІЛЬ людського матеріального життя.
І тут не потрібні посередники на кшталт християнських попів,ісламських мулл чи іудейських рабинів.Тут можуть бути тільки сподвижники-вчителя,провідники по вузенькій стежині духовного сходження-розвитку через хащі матеріального життя. Духовність дає свободу,вчить мислити вільно,розкуто,без всіляких догм.Духовна людина дивиться ВСЕРЕДИНУ СЕБЕ,зважує і контролює СВОЇ вчинки і думки,вона зосереджена на САМОВДОСКОНАЛЕННІ,САМОРОЗВИТКУ.І Всесвіт,і наш Мир,і інших людей,тварин,комах,рослин цього матеріального Світу духовна людина сприймає як єдине ціле,творіння ЄДИНОГО БОГА,і себе лиш як частинку цієї Величної Єдності,бо у кожного є свій життєвий шлях,кінечною ціллю якого є БОГ!
Я все сказав.Можна кидати каміння.
UAstreb

Previous

Return to Не нашим хобби единым ...