Форумы или фейсбуки ?

Любые вопросы и ответы на тему радио и аудио - здесь .

Форумы или фейсбуки ?

Unread postby RadioSvit » 03 Dec 2017, 20:05

Похоже что наши недоброжелатели рано списали форумы с интернет актива ... Не скрою , с некой тревогой и опаской , а больше с надеждой на оживление интереса к ретрорадио посматривал на новую и молодую поросль интернет актива в социальных сетях Фейсбук, в Контакте и Твиттер ...И даже пыталсяспособствовать и развивать активность в Фейсбуке , Твиттере и Линкед Ин . Спустя четыре года могу сделать промежуточные выводы - зря мы списали со счетов старые, добрые и уютные для специалистов и отмороженных аматоров радио ретрорадиофорумы . Оказалось и с течением времени становится все очевиднее что все эти новомодные штучки вкантактетвитерыфейсбуки оказывают хоть какое то влияние и вызывают интерес только среди полных профанов в нашей теме или среди праздношатающихся любителей чего то нестандартного и непонятного . При чем с явным перевесом первых . Увы и к сожалению ... :cry: Среди второй категории еще можно чего то выловить и спасти их нежные неприкаянные души , среди первых - верится с большим трудом ... :cry: А потому похоже что старая добрая форумная гвардия только преобрела дополнительный вес и авторитет , даже не смотря на излишний вес и жир ... :mrgreen: Вот такие у меня выводы ( похоже что окончательные ) проявились на днях ... Так шо трымаймося купы , не вешаймо нос и не сливаем воду , ребята ... Похоже что это еще очень рано и у нас еще имеется порох в пороховницах . Похоже что жизнь у нас только начинается ... 8-) И способствующие нашему росту изменения и рестайлинг на форуме не за горами . Мы очень долго запрягали ... Пора и лошадей пришпорить ...
RadioSvit
Site Admin

Re: Форумы или фейсбуки ?

Unread postby Audion » 04 Dec 2017, 01:27

Петр, живут,не.так активно как в 2001 году,конечно,но они и сегодня нужны нам.
Так что все идёт дальше своим чередом.
Мы люди и нам по-прежнему необходимо общение.
Без Музыки ни одного дня !!
Audion

Unread postby morzh » 04 Dec 2017, 02:14

У мене немає аккаунта у Фейсбуке або взагалі в соушл нетворкс. Не люблю бути частиною натовпу. Особливо такий, як там.....
morzh

Unread postby RadioSvit » 04 Dec 2017, 12:06

morzh wrote:У мене немає аккаунта у Фейсбуке або взагалі в соушл нетворкс. Не люблю бути частиною натовпу. Особливо такий, як там.....

Оце точно . 8-) Постити котиків та інших милих домашніх тваринок це ще далеко не саме примітивніші процеси , що там визивають екстаз у місцевої публіки ... :mrgreen: Фейсбук і Твітер зіграли свою позитивну роль під час Майдану і війни на Донбасі , допомігши мобілізувати , згуртувати і організувати суспільство на спротив появившимся небезпекам (видно тільки для цього і годяться соціальні мережі ..) , але як площадка для спілкування ( особливо між спеціалістами своєї справи ) вона мене повністю розчарувала . Максимум якої користі можемо добитись від фейсбуків /твітерів/вконтакте так це знайти та відфільтрувати з сірої маси народу випадково заблудших туди фанатів своєї справи , яких ...і запросити на форум колег однодумців ... :D Тому що як переконався за свої 4-и роки активної участі в Фейсбуці , все чого цікавить народ так це яскраві та красиві фото і емоційно істеричні заклики до чого то проти чогось то ... :cry: А вдумливий аналіз з пошуком причинно наслідкових звязків або професійний розбір до гвинтика любої проблеми , явища чи навіть просто об*кта свого хоббі - вибачте ... Це для одиниць ... :cry: Переконався в цьому не один раз .
RadioSvit
Site Admin

Unread postby RadioSvit » 04 Dec 2017, 12:29

Для прикладу і порівняння приведу два широковідомих ресурси по нашому хоббі .

http://philcoradio.com/phorum/index.php

https://www.facebook.com/groups/philcor ... p_activity

Навіть в такій вузькій області як ретро радіо відразу кидаються в очі ці радикальні відмінності в підході до подачі інформації і реакціїї на неї учасників дискусій. Якщо на форумі є величезна кількість тем , розкиданих по розділах ( історія , реставрація ,ремонти ...і що штук 20 ) то на фейсбучному філіалі цього форуму всі теми можна звести в три умовні групи ... 1)Дивіться , що у мене є (і поставте лайк :D ) 2) Дивіться що я можу вам продати ( і поставте лайк :mrgreen: ) 3) Покажіть , що у вас задешево можна купити ( поставлю лайк , якщо задешево куплю ... :mrgreen: :lol: )

Заради справедливості також мушу визнати , що група "Ентузіастів Філко радіо " в Фейсбуці ще є однією з самих професійних по інтересах і подачі інформації , але і так сильно кидається в очі різниця в якості подачі інформації . Що ж тоді говорити про більш заурядні групи .
Чомусь в мене само собою напрошується порівняння соцмереж з масовими кожноденними газетами , а форумів - з журналами для професіоналів ...
RadioSvit
Site Admin

Unread postby Audion » 04 Dec 2017, 13:16

Все в порядку у нас. Мало нас, але через місяць уже й три роки наче. Будьмо !! :D
Audion

Unread postby Audion » 04 Dec 2017, 15:18

Я вже думаю - а чи треба мені моя сторінка на Фейсбуці.
Це все треба в першу чергу для секретних служб різних країн.....мабуть більше аніж нам самим. :evil:
Audion

Unread postby RadioSvit » 04 Dec 2017, 16:23

Аналогічно . Створив в Фейсбуці 5 груп і чотири свої сторінки ... Дві з них платні по популяції віртуального музею ретро радіо , який по задуму має перерости в реальний ... Одна сторінка російськомовна , інша англомовна ...

https://www.facebook.com/MuseumUkraineRetro/
https://www.facebook.com/DerbalPetro/

Поки що одні розчарування , народ заходить і лайкає , але ніяких дискусій чи навіть спілкувань по суті так і не має ... :( Зробив висновок - в соцмережах все поверхово і швидко проходяще , від захоплень і до знань . Як в стрічці новин в газеті, без аналізу і аналітики . Наступного дня уже не знайдеш ні новину ні газету ... Ні .... Таки форуми це значно краще ... Це вже більше на спеціалізований вузькопрофільний журнал схоже , - навіть через роки можна знайти стару підшивку журналів і почерпнути з неї цікаву інформацію . ;) :D
RadioSvit
Site Admin

Unread postby morzh » 04 Dec 2017, 19:40

Я придумал для фейсбука перевод: Мордокнижие. :mrgreen:
morzh

Unread postby RadioSvit » 04 Dec 2017, 20:09

Неа... Мордокнижие то "Вконтакте" и "Однокласники " ... Или Мордоркнижие ... :mrgreen: :lol: Фейсбук трошки хитріша штука ... ;)
RadioSvit
Site Admin

Next

Return to Главный форум