Ну уж не знаю....

Не нашим хобби единым живет человек ... Разговоры обо всем.

Ну уж не знаю....

Unread postby morzh » 21 Apr 2019, 20:54

В общем, с Зеленским вас.

Я б сказал, не будем горячиться. Любой президент заслуживает шанса показать, на что он способен. Даже Трамп.

Будет видно.
morzh

Re: Ну уж не знаю....

Unread postby RadioSvit » 22 Apr 2019, 14:11

Це буде президент який зеленого поняття не має у що він вляпався . Мені було би похер який президент , але не під час війни з Росією . А його повний непрофесіоналізм і безмежний популізм може стати катастрофою для країни . Але є і позитив , - серед фанатів його секти є 40 % обдурених патріотів і 40% відмороженої вати і сепаратистів . Тому на посту преза він вже не пропетляє так як з аналізами і дебатами і буде змушений робити конкретні заяви і робити справи , а це однозначно розчарує або одну або другу половину прихильників. До того ж серед його прихильників 80 % свято переконані , що президент керує тарифами на квартплату і газ і до осені вже розчаруються в ньому . Дві великі небезпеки це є реванш регіоналів і більш ніж вірогідна громадянська війна , до якої підштовхне розворот в сторону Росії . Просто треба врахуваи , що серед його обдурених прихильиків всетаки є 50 % обдурених патріотів .
RadioSvit
Site Admin

Unread postby RadioSvit » 22 Apr 2019, 14:13

phpBB [youtube]
RadioSvit
Site Admin

Unread postby morzh » 22 Apr 2019, 20:13

Ось навіть в рідному селі Бандери....

Більшість жителів села, де народився Бандера, проголосували за Зеленського
Детальніше читайте на УНІАН:
https://www.unian.ua/elections/10526853 ... skogo.html

Більшість мешканців села Старий Угринів Івано-Франківської області, де народився лідер українського націоналістичного руху Степан Бандера, віддали перевагу на виборах президента Володимиру Зеленському.
На сайті ЦВК вказано, що на цій дільниці 282 громадянина проголосували за Володимира Зеленського, у той час як за Петра Порошенка віддали голоси на 100 осіб менше - 182 виборці.
morzh

Unread postby RadioSvit » 22 Apr 2019, 23:17

Мене ніхто не переконає , що на нас не були задіяні якісь гіпнотичні психофіззичні технології . Народ накачали істерією і реально перетворили на зомбі . Але сьогодні почався зворотній еффект , - біля адміністрації Президента Порошенку реально дякувала і скандувала багатотисячна юрба вдячних поклонників . Що це був експромт можна навіть не сумніватись , - Порох просто вийшов на балкон і без всякої звукопідсилюючої техніки десь годину дякував за підтримку і спілкувався з народом . Такого я ще не бачив . І не бачив щоб у нас взагалі коли небудь з вдячністю проважали з посади експрезидента .
RadioSvit
Site Admin

Unread postby Доктор » 23 Apr 2019, 22:46

Здається Петлюра сказав що не так страшні московські воші як свої українські гниди...Мені довелось з багатьма говорити про вибори президента , і я був шокований великою неприязню до Порошенка , на межі з ненавистю - офшори , корупція , падіння життєвого рівня і багато іншого...Наш район у першому турі впевнено проголосував за даму з косою , потім зеля потім Порох. У другому - так як і всі - за прекрассного зелю. Люди !!! І ви довіряєте свою державу цьому коміку ??? Згоден , люди наче зомбі - зеля зробить , зеля зможе , він всіх посадить , він чесний...Палата номер шість (по Чехову ). Я особисто думаю про песимістичний розвиток подій , це вам не Америка , де хто б не прийшов гілки влади так збалансовані що розвалить не дадуть. Скоріше всього буде реванш по всім тим завоюванням що зробив Порох , знову екрани телевізорів заполонять розумні ( в лапках ) обличчя які будуть со слезами на глазах розказувати що ми з Росією один народ , одна Русь , і пора миритись. І багато повірять , більшість наших людей не читають історичної літератури , і не задаються питанням , а як це маленька держава Московія і стала такою великою аж до Аляски...Супер імперія...А ми вже думали що від неї відірвались...Як би до нас не повернувся Янукович , на білому коні , за якого долар був по 8грн , а про те що може бути громадянська війна страшно навіть подумати...Он конституційний суд пішов у рознос , парлямент хочуть розпустить , банк вернуть Коломойському...Кінець світу...
Доктор

Unread postby RadioSvit » 24 Apr 2019, 19:24

Не все так безнадійно , Анатолій Миколаєвич . В понеділок до обіду сам був в шоці від тупості нашого народу . Але після того відео де побачив мітинг вдячності народу Порошенку біля Адміністрації Президента і ту єдність патріотів з числа програвших 25% я зрозумів , що реваншу не вийде . Не тому що екс риги від нього відмовились , а тому їм цього не дадуть зробити нова політична політеліта і патріотичний середній клас , а на міжнародній арені гравці , проти яких не посміють рипнутись ні проросійські ні проєвропейські олігархи . Ну а та швидкість з якою "команда нових обличь" на другий же день забула про всі свої популістичні обіцянки зі зниженням тарифів , підвищенням пенсій і зарплат і т. д . ( факт, достойний книги рекордів Гінеса) просто підтвердила мої переконання , що обіцянки женитись ще не означають що весілля точно відбудеться . :D Вибори закінчились і карета перетворилась в тикву . До тог ж нова команда з жахом виявила , що в неї зовсім нема кваліфікованих кадрів для керування країною . :lol: Звідси і появились пропозиції Порошенку і його команді підставити плече , допомогти і ввійти в нову команду , - виявляється що Порошенко і його команда таки є дуже висококваліфікованими спеціалістами , а зовсім не баригами , свинарчуками і хрен його знає ким . Від цього нового факту охреніла більшість Зефанів і я вже третій день з великим задоволенням стібаюсь і топчусь по їхніх розтоптаних надіях про зниження тарифів і всяку іншу лабуду . Такого емоційого задоволенння не отримував з часів перемоги Майдану . Вечером розміщу відео одного аналітика , воно мені вселило надію , що нас не залишать наодинці з шакалами , навіть незважаючи на те ,що шакали вже хочуть розігнати Верховну Раду і на хайпі отримати більшість в ній на дострокових перевиборах .
RadioSvit
Site Admin

Unread postby RadioSvit » 24 Apr 2019, 19:25

Ось , вже знайшов ...

phpBB [youtube]
RadioSvit
Site Admin

Return to Не нашим хобби единым ...