С Новьiм Годом!

"А свято де ??!! А свято є...")))

С Новьiм Годом!

Unread postby morzh » 01 Jan 2020, 00:20

Всех с наступающим!

Всего хорошего в Новом году.
morzh

Re: С Новьiм Годом!

Unread postby RadioSvit » 01 Jan 2020, 01:49

Всіх з Новим Роком ! Миру , щастя , здоров"я , оптимізму !

images.jpg
1256023.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
RadioSvit
Site Admin

Unread postby Доктор » 01 Jan 2020, 20:36

Всіх з Новим Роком !На жаль , оптимізму небагато після останніх подій в державі , а тут ще й лікарню валять , мабуть буде велике скорочення і навіть закриття деяких важливих відділень , тому от так...... Але є і невеликий позитив , на Новий Рік питає менший син щоб я хотів отримати в подарунок від Діда мороза ? Я не довго думаючи кажу - хоч невеличке радіво ! Каже він до дружини - подарунок для батька в студію ! Заносять дійсно якесь радіо - беру в руки , роздивляюсь його і починаю сміятись ! А ви зрозуміли чого ?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Доктор

Unread postby RadioSvit » 01 Jan 2020, 22:01

Але ж вони хотіли зробити Вам приємне , Анатолій Миколаєвич ... :lol: В кінці кінців , що ж Ви хотіли - молодь нічого не знає про Телефункени , Сіменси , Філки , Філіпси та навіть радянські Вефи з Радіотехніками . :mrgreen:
З Новим Роком Вас .
RadioSvit
Site Admin

Unread postby Доктор » 01 Jan 2020, 22:34

Петро Михайлович ,ви не відповіли чому я розсміявся ?
Доктор

Unread postby Доктор » 01 Jan 2020, 23:11

Відповідь дуже проста - це ніяке не радіо а коробка зроблена з жерсті під РЕТРО РАДІО ! А ній цукерки ! Між іншим , зроблено в Китаї !
Доктор

Unread postby RadioSvit » 02 Jan 2020, 12:42

ГГГггммм ... Ще цікавіще . :o Колись років з 30 тому мені зробили дуже схожий подарунок на ДН. Правда не куплений і тим більше не в Китаї ... Просто товариш рукастий попався . :D

Photo-0504.jpg

Потім ще всім хвалився що це я сам написав і видав цей справочник ... 8-)
А як народ офігівав і починав шастати по інтернетах в його пошуках мусів признаватись про його справжнє призначення ... :mrgreen:
Photo-0506.jpg

Одним словом - з Новим Роком ! Вашими цукерками закусимо , Анатолій Миколаєвич ... :lol:

Photo-0505.jpg
RadioSvit
Site Admin

Unread postby morzh » 02 Jan 2020, 16:07

Як говорять у нас, it''s the though that counts (тобто, головне - намір). Ось мені моя дружина, на честь покупки мною джипа Вранглер Рубікон, замовила футболки з джипом. Але вони виявилися не повністю бавовняними, хоча написано було, що 100% бавовна, і вона їх вирішила повернути. Але я все одно їй вдячний, оскільки вона хотіла зробити мені приємне. А футболки можна та інші знайти.
morzh

Unread postby Доктор » 02 Jan 2020, 19:14

А я дивлюсь на цей гарний корпус і думаю - а яке радіво туди всунути щоб воно стало робочим ? І вже є ідея , але ж в цій жерстяній коробці мабуть магнітна антена не працюватиме ?
Доктор

Unread postby RadioSvit » 02 Jan 2020, 22:05

В жестяній магнітна точно не працюватиме ... :( . Зате надійно екранований корпус можна використати для якогось якісного приймача для дальнього прийому на СВ і ДВ . З зовнішньою антеною та екранованим фідером .
RadioSvit
Site Admin

Next

Return to Юбилеи , праздники , торжества ...