Новини, пропозиції і зміни в роботі форуму .

Каптёрка администратора

Re: Новини, пропозиції і зміни в роботі форуму .

Unread postby RadioSvit » 11 Sep 2018, 23:18

Давно збирався і нарешті трошки змінив конфігурацію розділів форуму ... "Історію радіо" і "Аудіофорум" виділив в окремі категорії .В "Аудіофорумі " розділив в окремих розділах промислову ретроаудіотехніку і сучасний HI End . "Творчу лабораторію" трошки видозмінив . Додав розділ "Військове і автомобільне радіо " ... Ще є деякі моменти ... Оцініть ... :?

Ну і мабуть будемо потрохи переходити на українську мову ... Хоча би там де це зараз можливо . Як вважаєте ?

Взагалі то літо вже закінчилось , відпочили не відпочили , а своїм хоббі продовжуємо займатись .. ;)
RadioSvit
Site Admin

Unread postby morzh » 12 Sep 2018, 18:33

Я так вважаю, що перехід на українську мову - нормальне, оскільки більшість тут - україномовне. Якщо хто хоче тут бути, то український сповна розуміємо російськомовними, а в разі нерозуміння є Переклад. До того ж, російськомовним учасникам форуму ніхто не перешкоджає писати російською мовою, оскільки її тут всі знають. Особисто я український знаю лише трішки, на рівні розмовного кубанського суржику, але з задоволенням читаю пости на нім, і сам інколи, практики ради, пишу, хоч і з помилками. Ну, мені простимо - я ж ніколи не вчився українському.
morzh

Unread postby RadioSvit » 12 Sep 2018, 22:07

Тут головне бажання , а вміння появиться . Ну і звичайно це справа сугубо добровільна - жодного примусу або заборон . Просто настає час і необхідність у відновленні українізації України , яка була перервана 90 років тому після знищення української політичної і культурної еліти на початку 30-х років .

Що до форуму ... Після невеликого апгрейду структури форуму думаю вже нарешті змінити версію движка , але поки що катастрофічно бракує вільного часу ... Ну нічого ... Все поступово ...
RadioSvit
Site Admin

Unread postby morzh » 13 Sep 2018, 16:17

У мене є пропозиція: наприклад, на форумі Філко теми, в яких є новий пост, виділяються жирним шрифтом. Тут же у нас потрiбно напружувати очі і переглядати все, щоб побачити нову дату, причому це не гарантує, що там нове повідомлення - потрібно ще і дивитися, щоб змінилося ім'я того, хто написав останнє повідомлення. Трiшки незручно.
morzh

Unread postby RadioSvit » 13 Sep 2018, 17:46

Що є то є . Це одна з вад цього движка , цьої версії Php bb2 . Але є вихід - зліва вверху в одному рядку є чотири варіанти перегляду тем , - View unanswered posts • View unread posts • View new posts • View active topics.
Я як правило нажимаю третє - "нові пости" . І всі теми з новими постами шикуються в колону для перегляду . :mrgreen:
Можна вибирати View active topics. , "Активні теми" , - ще наглядніше .
RadioSvit
Site Admin

Unread postby morzh » 13 Sep 2018, 18:08

Спробую так.
morzh

Unread postby RadioSvit » 23 Oct 2018, 20:15

Починаючи з 24-го жовтня форум декілька днів буде в "оф лайні " ... Причина , трохи проспав з термінами проплати хоста на наступний рік . В планах був перехід на інший хост та іншу версію движка форума , заявку на перенос бази даних на інший хост необхідно було подати за два тижні до закінчення сроку , але забарився і тому "маємо те що маємо ." ... :( . Зараз перехід на інший хост став уже більш проблемним через купу адміністративних і технічних проблем . За декілька днів вони мають вирішитись . :?
RadioSvit
Site Admin

Unread postby RadioSvit » 04 Nov 2018, 17:10

Пробудились . Працюємо .. ;)
RadioSvit
Site Admin

Unread postby кунштюк » 04 Nov 2018, 20:37

Ну слава богу.
А то все нервничали......
Пан Доктор всем валерьяну прописывал! ;)
кунштюк

Unread postby RadioSvit » 04 Nov 2018, 22:26

Ні . А треба було ... І не валер"яну , а звіздюлей ... Админу . Шоб меньше экспериментировал над подхватившем простуду форумом . :mrgreen:
RadioSvit
Site Admin

PreviousNext

Return to Обратная связь